Archi-przygody – edukacja architektoniczna w czasie pandemii
Ruszyły zapisy na webinarium "Archi-przygody – edukacja architektoniczna w czasie pandemii" organizowane przez Narodowe Centrum Kultury.
Filtr: Webinaria ✕
Ruszyły zapisy na webinarium "Archi-przygody – edukacja architektoniczna w czasie pandemii" organizowane przez Narodowe Centrum Kultury.
Za nami II Forum Edukacji Kulturowej Województwa Łódzkiego! Wirtualne spotkanie stało się przestrzenią do dyskusji m.in. o kulturze w czasach pandemii, budowaniu wartościowych relacji i nawiązywaniu współpracy a także do dzielenia się doświadczeniami.
23 lipca 2020 r. grupa edukatorów i animatorów z województwa łódzkiego zebrała się wirtualnie, by podyskutować o tym, jak pracować z młodymi odbiorcami działań kulturalnych.
Kolejne webinarium za nami! W dniach 20-21 lipca 2020 r. odbyło się szkolenie online dot. tego, jak komunikować się, aby zachęcić dzieci i młodzież do uczestniczenia w kulturze.
Za nami kolejne warsztaty online w ramach tegorocznej BMK-i. 13 lipca trenerka Agnieszka Jarmuł poprowadziła spotkanie pn. "Edukacja kulturowa w sieci - budujemy cyfrowe kompetencje", podczas którego przedstawiła kilka prostych w obsłudze programów internetowych do współpracy online.
7 lipca br. 38 animatorów i edukatorów z województwa łódzkiego dowiedziało się o tym, "jak ugryźć" edukację kulturową dzieci i młodzieży i dlaczego ważne jest, by współprojektować działania! Zobacz nagranie z webinarium!
19 czerwca 2020 r. odbyło się drugie webinarium w ramach tegorocznej edycji projektu. Karol Wittels z Fundacji Obserwatorium omówił podstawy myślenia projektowego oraz zasady dobrego planowania projektów edukacyjno-artystycznych. Zobacz nagranie!
9 czerwca 2020 r. odbyło się pierwsze webinarium! Podczas spotkania 30 animatorów i edukatorów z województwa łódzkiego dowiedziało się jak poprawnie przygotować wniosek konkursowy! Nie mogłeś uczestniczyć a chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nagranie!
Czy obecna sytuacja może być nowym otwarciem? Czym jest strategia proaktywna oraz co to znaczy „działać” w czasach pandemii? Co właściwie robić teraz w Internecie i po co? Jak tworzyć relacje i jak dbać o te już istniejące? Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium przygotowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Trener: Weronika Idzikowska