Kultura dla młodzieży, czyli o tym, jak pracować z młodymi odbiorcami? – webinarium

Spotkanie pn. Kultura dla młodzieży, czyli o tym, jak pracować z młodymi odbiorcami? poprowadził Marcin Mitzner - trener STOP, twórca gier i animator, który podzielił się z zebranymi swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy w kulturze i edukacji z młodzieżą. Odpowiedział na pytania w jaki sposób włączać młodych odbiorców w działania kulturalne, jakie mają oni potrzeby, jak można do nich docierać i jak zaangażować tę grupę w realizowane projekty.

 

Nie zabrakło czasu na dużą dawkę inspiracji - podczas webinarium przedstawione zostały liczne przykłady dobrych pomysłów na działanie z młodymi, które mamy nadzieję pomogą naszym odbiorcom w tworzeniu ciekawych i innowacyjnych projektów skierowanych do tej grupy wiekowej.

 

Zobacz nagranie z webinarium:

 

Prowadzący:
Marcin Mitzner – mąż Karoliny i tata Marianny i Jerzego, trener STOP, twórca gier i animator. Absolwent Instytut Stosowanych Nauk Społecznych, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych i Szkoły Treningu Grupowego. Współpracuje z kilkunastoma organizacjami i instytucjami z całej Polski przy realizacji projektów z zakresu partycypacji, współpracy międzysektorowej, reformy oświatowej i animacji środowisk lokalnych. Wykreował i zrealizował ponad 250 projektów społecznych dla różnorodnych grup odbiorców.